Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Jmenuji se Jirka Mazur a napsal jsem pro Vás knihu o mojí cestě do světa burzy. Je to kniha o vydělávání peněz a investování na burze. Je z praxe, ze života, obsahuje příběhy, návody, řešení a doporučení k tomu, jak začít a hlavně jak uspět na burze. Napsal jsem tuto knihu pro přátele a zájemce o to, co děláme a jak to děláme. Knihu běžně prodávám za 990 korun, ale...

Chci tuto knihu doručit těm z Vás, kteří možná na podobnou příležitost čekají, hledají cestu, jak vydělávat a chtějí se o této možnosti dozvědět více! Proto jsem se rozhodl pro tuto akci:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA

Tato akce má tato omezení:

 • 1
  Rozdáme pouze 5.000 knih! Kdo to nestihne, může si knihu koupit, pokud zůstane skladem...
 • 2
  Tato akce platí pouze v květnu 2023. Kdo to prošvihne, má smůlu...
 • 3
  Když rozdáme těchto 5.000 knih dříve, akci ukončíme. Proto nečekejte, až dojde tento odpočet:
 • 4
  Knihu máte zdarma - zaplatíte jen 97 korun za poštovné.

Nezmeškejte tuto šanci. Akci ukončíme dříve, pokud naplníme limit 5.000 rozdaných knih. Jděte na to!

 Objednejte nyní v akci a získejte II. vydání knihy v ceně 980 Kč

 i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní zdarma pouze za poštovné! 

 

Napište, komu budeme knihu posílat:

UPOZORNĚNÍ! Možnost získat knihu v akci zdarma za poštovné skončí nejpozději 31. května, nebo dříve, bude-li naplněn limit 5.000 rozdaných knih!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

PROČ SI KNIHU POŘÍDIT PRÁVĚ TEĎ? 

S knihou ŽIVOT NA BURZE získáte zkratku na peníze a vysněný život. V knize najdete návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život. Zjistíte, jak se dá téměř z nuly dostat na milion. Kniha je ze života, z mé 20leté praxe, doložená fakty. Bez příkras, férově a pravdivě! Objevíte novou příležitost, jak se naučit investovat a tak si zajistit svůj finanční růst!

Tím, že zjistíte nové věci, nic neriskujete a dáváte si nové možnosti a šance!

Je to příležitost!

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!


V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny placený Extra VIP Packet ***** VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Objednává si jej 34 % čtenářů ihned. 

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Objednejte nyní v akci a získejte II. vydání knihy v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní zdarma pouze za poštovné!

 

Napište mi, komu budu knihu posílat:

UPOZORNĚNÍ! Možnost získat knihu v akci zdarma skončí nejpozději 31. května, nebo dříve, bude-li naplněn limit 5.000 rozdaných knih!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze

HLEDÁME NOVÉ TALENTY, ZE KTERÝCH UDĚLÁME MILIONÁŘE!

V akci mám pro Vás knihu zdarma! Je nabitá příběhy, informacemi a návody, za které bych si mohl účtovat tisíce. Ale pošlu Vám tuto knihu jen za poštovné. Mohu si to dovolit, protože vydělávám jinde. Vím, že Vám tím pomohu v začátcích způsobem, ve který já jsem nemohl ani doufat. Máte to ode mě gratis! Ale nesmíte dlouho váhat, akce platí pouze krátkou dobu! 

Moje nabídka je: V květnu rozdáváme 5.000 knih ZDARMA! A na skladě zbývá posledních 1200 výtisků!

Proč to dělám? Proč dávám takto knihu zdarma? Třeba pro to, abych dal jiným lepší šance, než jak jsem to měl já na začátku. Také proto, že rozšiřujeme komunitu šikovných a svobodných lidí, kterých je v systému jako jehel v kupce sena. Hlavní důvod je, že hledáme nové talenty, ze kterých uděláme milionáře. Je to náš životní styl a poslání!

Právě teď můžete v akci získat II. vydání knihy v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní zdarma pouze za poštovné!

Objednejte nyní v akci a získejte knihu v ceně 980 Kč i s bonusy v hodnotě 2 990 Kč, nyní  zdarma pouze za poštovné!

 

Napište mi, komu budu knihu posílat:

UPOZORNĚNÍ! Možnost získat knihu v akci zdarma skončí nejpozději 31. května, nebo dříve, bude-li naplněn limit 5.000 rozdaných knih!

Knihu zdarma mohu posílat do vyčerpání limitu 5.000 knih, ale můžete si zajistit nejbližší rozesílku, pokud si pospíšíte!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!