Možná patříte mezi menšinu oněch 20 % lidí, kteří hledají cesty k tomu, jak vydělat více peněz, aby získali více svobody, času pro sebe a podmínky pro lepší život. Jak na to? Mám pro Vás dobrou zprávu:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Jmenuji se Jirka Mazur a napsal jsem pro Vás knihu o mojí cestě do světa burzy. Je to kniha i vydělávání peněz a investování na burze. Je z praxe, ze života, obsahuje příběhy, návody, řešení a doporučení k tomu, jak začít a hlavně jak uspět na burze. Napsal jsem tuto knihu pro přátele a zájemce o to, co děláme a jak to děláme. Knihu běžně prodávám za 980 korun, ale...

Chci tuto knihu doručit těm z Vás, kteří možná na podobnou příležitost čekáte a chcete se dozvědět více! Proto jsem se rozhodl pro tuto akci:

V KVĚTNU ROZDÁVÁME 5.000 KNIH ZDARMA!

Tato akce má tato omezení:

 • Rozdáme pouze 5.000 knih! Kdo to nestihne, může si knihu koupit, pokud zůstane skladem...
 • Tato akce platí pouze v květnu 2023. Kdo to prošvihne, má smůlu...
 • Když rozdáme těchto 5.000 knih dříve, akci ukončíme. 
 • Knihu máte zdarma - zaplatíte jen 97 korun za poštovné.

Proto nečekejte, až dojde tento odpočet:

Dnes Vám mohu garantovat

knihu ZDARMA pouze za poštovné!

Stíháte? Máte čas ještě...

Nezmeškejte tuto šanci. Akci ukončíme dříve, pokud naplníme limit 5.000 rozdaných knih. Jděte na to!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Potřebujete vědět více, než si pro knihu dojdete?

Investování na burze je vhodné pro kvalifikované rizikové investory a pro odvážné, motivované a podnikavé lidi, kteří chtějí mít pod kontrolou svůj život, čas a peníze. Hodně lidí o lepším životě jen sní, ale nic pro něj neudělají, pouze o tom mluví. Kniha ŽIVOT NA BURZE je napsána bez příkras, napřímo a pravdivě. Tuto knihu jsem psal pro širší publikum, pro začátečníky i zkušenější. Dal jsem do ní příběhy 20leté praxe, doporučení a návody, jak začít na burze bez rizika a jednoduše! Oceníte poctivý přístup, jednoduché a fungující postupy a návody. Tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním ziskovým investorem! Vezměte si zpět svůj čas a svobodu a udělejte něco pro svoje peníze!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

 SVOBODA, ČAS, PENÍZE... BUĎ JE CHCETE, NEBO NE. VŠE OSTATNÍ JSOU JENOM PLANÉ ŘEČI!

Většina lidí o svých snech a záměrech pouze mluví. Slova - svoboda, čas pro sebe, dostatek peněz, jsou pro ně fikce. Říkají, že nemají čas, peníze... Nebo že začnou později, někdy jindy, až pak... Myslím si, že když jste na této stránce, Váš postoj je jiný a vím, že pro sebe chcete udělat více, než ostatní. Knihou si doplníte finační vzdělání a získáte novou příležitost! Jděte na to!

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Napsal jsem pro Vás novou knihu ŽIVOT NA BURZE, díky které získáte zkratku na peníze a vysněný život. Dnes ji můžete mít ZDARMA, pouze za poštovné. Kniha je ze života, z praxe, doložená fakty. Bez příkras, napřímo a pravdivě! 

Zjistěte si, jak získat návody a postupy, které mají sílu změnit Váš život! Toto je již II. vydání knihy a mizí nám ze skladů rychle. Proto neváhejte a zjistěte si, jak knihu získat, co k ní dostanete a jaké jsou moje garance a záruky! 

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře! Zde je moje nová kniha, resp. dvě knihy v jedné:

ŽIVOT NA BURZE

bez příkras, napřímo a pravdivě

Děláme to, co nás baví › obchodujeme a podnikáme online. Pro peníze si chodíme na burzu! Odměnou pro nás jsou svoboda, nezávislost, vysněný životní styl a náš čas!

Napsal jsem o tom novou knihu! Obsahuje příběhy o tom, že síla myšlení je skvělá věc, která může mít za následek peníze, svobodu a vysněný životní styl.

Zároveň Vám dá základy, které potřebujete vědět do začátku k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez "papírů" a lehce mimo systém. 

Právě proto vznikla moje kniha, kterou dnes můžete získat i Vy! Najdete v ní inspirace a zkratku, nemusíte se učit a hledat roky.  Knihu jsem napsal pro Vás!

Mít pro sebe dostatek svobody, nezávislosti, času pro sebe i peněz - to je otázka rozhodnutí a volby. Jak myslíte, tak se máte!

4.9 ★★★★★ na základě více než 1 000 recenzí


Svět financí, burzy a velkých peněz se Vám může zdát složitý, ale naučím Vás pohybovat se v něm jednoduše!

Akcie, komodity, forex, finančí trhy, burza. Ano, je to svět, který je pro většinu lidí obestřen tajemstvím, mýty a nepochopením. Spolu se svými parťáky jsme vám prošlapali cestu a chceme vám ukázat, že je možné na burze uspět jako individuální investor a že se lze tomuto řemeslu naučit. Poučíte se z našich nezdarů, experimentů a náročného hledání a získáte totální zkratku a esenci úspěšných postupů! Mějte ale na paměti, že je to jen kniha! Nečekejte zázračné návody na snadné zbohatnutí. To, co získáte je › poctivé know-how, postupy a návody prověřené praxí a zkušenostmi!

 Toto Vás naučím a to je důvod, proč mít tuto knihu!

TOTO JE UKÁZKA Z MÉHO REÁLNÉHO ÚČTU NA BURZE, ZISK 2 916 EUR ZA PÁR HODIN "PRÁCE" A PŘEMÝŠLENÍ. CHCETE TO UMĚT TAKÉ?

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

"Chtěl jsem být spisovatel, letec, dobrodruh, podnikatel. Ale poté, co jsem poznal šance na burze, pro mě předešlé plány ztratily smysl. Vydělám tolik peněz, kolik potřebuji a vše, co jsem chtěl dělat, mohu dělat pro radost i užitek, ale ne kvůli penězům. Díky burze jsem vším, nač pomyslím!

O to jde! Smyslem života na burze jistě není „dělat nic a pouze sekat prachy". Je třeba peníze vydělat a potom je znovu investovat, část z nich si užívat a část dát do oběhu, aby z nich byl další užitek. Jsme v koloběhu života a peněz. Burza je pouze jiný startovací bod, ve kterém děláme peníze…"

- Jirka Mazur, podnikatel, burzovní hráč a autor

Poznejte, jak dělat peníze, získat čas a svobodu a přitom pracovat méně, ale chytře!

ŽIVOT NA BURZE

Aktuálně můžete získat tuto knihu v akci ZDARMA, pouze za poštovné!

 • Zaplatíte pouze náklady doručení + balné, tedy celkem 97 korun. Knihu máte ZDARMA, pokud stihnete objednávku dřív, než se prodá všech 5000 kusů v akci! 
 • Dnes Vám přidám ke knize hodnotné bonusy v hodnotě 2 990 korun, které mi platit nebudete!
 • Máte ode mě garanci kvality i vrácení peněz, pokud si ke knize pořídíte něco navíc. Nic neriskujete! 
 • Knihu si před Vámi pořídilo již 15 387 lidí a získali k ní bonusy v hodnotě 2 990 Kč a novou příležitost k tomu, jak se naučit vydělávat na burze!

Ke knize Vám dnes přidám několik bonusů ZDARMA, které Vám rozšíří témata knihy o problematiku investování a podnikání na burze!

Tento bonusový obsah si cením na částku 2 990 korun, ale Vy jej ode mne získáte zdarma, pokud si knihu objednáte dnes! 

Ke knize získáte 3 online publikace v ceně 3 x 330 korun a extra bonus s 6 obsahy navíc v ceně 2 000 korun. Dohromady je hodnota bonusového obsahu 2 990 korun, pro Vás dnes zdarma

Ke knize Vám zdarma přidám:

 • BONUS 1: Začínáme bez rizika

  Návod a postup, jak si obchodování na burze vyzkoušet zdarma a bez rizika ve formě PDF napsaný tak, že jej v kontextu knihy pochopí úplně každý. Prostě si bezpečně vyzkoušíte, jaké to je, když pro sebe objevíte online obchodní platformu, zanoříte se do světa čísel a grafů a uděláte svoje první obchody. Tento postup Vám ušetří čas a peníze a usnadní Vaše začátky.

 • BONUS 2: O investování a svobodě

  Co musíte vědět o investování a proč jsou jisté věci jinak, než si myslí naivní veřejnost. Odstraníme jisté mýty, pověry a manipulace a povíme si, o čem je opravdu proces investování a co musíte vědět, abyste našli cestu ke svobodě a k finanční nezávislosti. Řekneme si na rovinu, proč 90 % lidí neumí investovat, proč ztrácejí peníze a proč (a co) dělají ti úspěšní jinak.

 • BONUS 3: Ti, kdo to dokázali

  Seznámím Vás s příběhy mých klientů a parťáků na burze, kteří to dokázali. Rozšíříme témata knihy o aktuální dění, vtáhnu Vás do děje a mezi úspěšné lidi, tradery a podnikatele. Pokud chcete být úspěšní, učte se od úspěšných a následujte je!

Tyto bonusy si cením na částku 3 x 330 =  990 korun. Vy ode mě dostanete tyto bonusy ke knize zdarma!

Extra bonus navíc

A k tomu Vám dnes ke knize přidám zdarma ještě průvodce pro:

"PODNIKÁNÍ NA BURZE JAKO ŽIVOTNÍ STYL"

Získáte odpovědi na otázky jako...

 • Jak se proinvestovat ke svým snům a záměrům?
 • Jak získat TOP finanční páku pro své záměry?
 • Co je utajený zdroj a jak se na burze (ne)dělají peníze?
 • Jak investičně využít VYMĚŘENÝ ČAS?
 • Jak vypadá podnikání na burze jako životní styl?
 • Jak se naučit vydělávat peníze na burze za 10 až 16 týdnů?

PRŮVODCE PRO PODNIKÁNÍ NA BURZE jako životní styl prodávám běžně za částku 2000 korun. Vy ode mě tento "minikurz" získáte úplně zdarma! Je to moje poděkování za to, že si objednáte mou knihu! Plus je to hodnotný motivační obsah, který doplňuje témata knihy formou videí, přednášek a PDF prezentací.

Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!

Co říkají nadšení majitelé knihy

"Velmi dobrý průvodce pro každého, kdo chce začít ziskově obchodovat na burze. Vše je proloženo řadou příběhů z Jirkovy dlouholeté investorské praxe."
Mário RoženskýMajitel firmy Supportbox
"K obsahu knihy se musím neustále vracet a čerpat z ní pro obchodování na burze. Mimo to dává člověku ucelený přehled, jak změnit svůj dosavadní způsob života. "
Leopold SerynInvestor
"Jsem zhruba v polovině knihy a chci říct, že je to asi nejlepší a nejpochopitelnější kniha o burze, kterou jsem doposud četl."
Josef ŘíhaČerstvý majitel knihy
"Doporučila bych knihu všem, kteří o byznysu na burze uvažují, aby našli tu nejjednodušší a bezpečnou cestu. "
Leona KřížkováZačínající podnikatelka na burze
Setkání investorů, kteří již knihu mají a investují podle rad a postupů, které v knize najdete!

Máte moje garance kvality obsahu i vrácení peněz, pokud zjistíte, že kniha prostě není pro Vás! Nic tedy neriskujete. Je to pouze kniha, ale...

Je třeba vzít na vědomí, že investování a obchodování na burze není pro každého a že to není instantní návod na peníze a štěstí. Pro své výsledky a zisky musíte být schopni něco udělat. Začněte vzděláváním a následně získejte zkušenostikompetence pro investování.

Jak ale zjistíte, že je tato příležitost právě pro vás? Prostě si ji musíte vyzkoušet, jinak nikdy nezjistíte, zda právě Vy v sobě máte talent na peníze. Naštěstí se vše můžete učit jednoduše a bez rizika. Podpoříme Vás způsobem, ze kterého budete nadšeni.

Moje kniha je napsána bez příkras, tedy žádné přehánění, nereálné sliby a vzdušné zámky nečekejte. Napřímo Vás zasvětím do úskalí a rizik a povím Vám, jak jim čelit, abyste mohli s přehledem a pravidelně inkasovat zisky.

Pravdivě podávám svůj příběh a cestu, úspěchy i neúspěchy a zjistíte, jak se můžete levně poučit z mých draze zaplacených zkušeností.

Tato kniha není vhodná pro lidi, kteří doufají ve vyřešení neutěšené finanční situace, nebo nejsou mentálně schopni řešit náročnější úkoly a situace. Děkuji za pochopení!

- Jirka Mazur, autor knihy, podnikatel a investor

V rychlé akci mám pro Vás dnes dvě knihy v jedné ZDARMA pouze za poštovné!


DNES EXKLUZIVNĚ MŮŽETE KE KNIZE PŘIDAT

navíc dva doplňky pro rychlejší start na burze:

 • 1
  Můj (tajný) doporučující návod:

ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ

7 kroků pro úspěšný start na burze

Tento návod získáte ihned, prostudujte si 7 kroků pro úspěšný start na burze. Ušetří Vám to spoustu času a peněz a urychlí efektivně Vaše začátky na burze!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/6 ceny placený návod ZISKOVÉ SEKVENCE MYŠLENÍ aneb Jak začít na burze. Zvýhodnění za 1/6 lze využít pouze dnes a pouze s knihou! Tento návod Vám ušetří desítky hodin práce a nasměruje Vás efektivně k tomu, jak začít na burze bez rizika. Návod si objednává 42 % čtenářů ihned. 

 • 2
  Extra VIP Packet ✭✭✭✭✭

Welcome Call  + individuální vzdělávací servis s vazbou na individuální investiční cíle a plány!

VIP Packet je vhodný pro kvalifikované a rizikové investory, kteří disponují rizikovým kapitálem a hledají efektivní řešení pro jeho další zhodnocování. Cílem Welcome Callu je je šetřit čas (a peníze) a jít rovnou na věc bez zbytečných experimentů prověřenou cestou!

Nečekejte, až na Vás dojde řada

a začněte na burze dříve a výhodněji, než ostatní!

Tento VIP servis a packet si kupuje 34 % lidí!

Ti další si jej koupí později za více peněz, protože zjistí, že by se jim zatraceně hodil. Čekat s davem ve frontě je ztráta času. Čas jsou peníze.  Začněte jako VIP!

Ke knize si můžete (ale nemusíte) objednat za 1/5 ceny Etra VIP Packet vhodný pro kvalifikované investory, který vědí, co chtějí a kteří si tímto zabezpečí přednostní servis. Zvýhodnění za 1/5 lze využít pouze dnes a pouze s knihou! Tento Etra VIP Packet si objednává 34 % čtenářů ihned.

Další informace k doplňkům ke knize se dozvíte po zadání konktatních údajů, ať víme, komu je zaslat!

A ještě důležitá informace:

Moje osobní garance pro Vás!

Nic neriskujete!

Jsem si na sto procent jistý, že se Vám moje kniha bude líbit... a pokud ne, tak Vám vrátím peníze za poštovné... a knihu si stále můžete nechat, ale  proč byste to dělali?

Přesně tak. Nemusíte mi ji posílat zpět!

Pokud nebudete spokojeni, stačí mi napsat na kniha@klubinin.cz a obratem Vám pošleme 100% toho, co jste zaplatili za poštovné, zpátky na Váš účet. Bez problému, výčitek nebo nepříjemných pocitů.

Pravděpodobnost, že budete nespokojeni je totiž velmi malá. Ale přesto to chci ještě zopakovat: opravdu nic neriskujete.

Za svým know-how si stojím na 100%! Ovšem pokud budete mít pocit, že hodnota prostě není tak vysoká, jak jsem slíbil na této stránce, pak Vám osobně vrátím Vaši počáteční investici. Nic neriskujete! Ale... 

Riskujete pouze tím, že si dnes nedáte šanci! Zní to fér?

Musíte jednat rychle, protože...

...čas hraje proti Vám! Máte ještě

Na skladě zbývá ještě 637 KNIH! Mizí rychle, pospěšte si!


Tuto knihu neseženete jinde!

Tuto knihu neprodávám v žádném knihkupectví. Je k dostání pouze na mých webových stránkách. Nemám zájem ji nabízet široké veřejnosti. Obsah a postupy v ní uvedené jsou pouze pro ty, kdo si je vyzvednou zde - právě DNES!

První vydání knihy zmizelo ze skladů rychle a kniha se stala Bestsellerem s prodejem více než 10 tisíc kusů. Druhé vydání mizí ze skladů stejně tak. Knihy ubývají a já si vyhrazuji právo tuto nabídku kdykoliv stáhnout a ukončit!

Knihu v akci kniha ZDARMA pouze za poštovné Vám mohu garantovat pouze, když si pospíšíte! Děkuji za pochopení. - autor Jirka Mazur


Chci získat knihu v akci ZDARMA!

UPOZORNĚNÍ! Objednávkou dnes si zajistíte knihu ZDARMA pouze za poštovné  😉!

Akce "kniha ZDARMA" je limitovaná a ukončím hned po dosažení limitu 5.000 kusů. Dnes máte záruku podmínek této akce!

Nahlédněte do knihy...

Získáte dobré základy z praxe, které jinde nenajdete. Jsou to základy k tomu, jak vybudovat podnikání na burze legálně, bez papírů a lehce mimo systém!

 

CO MUSÍTE VĚDĚT: Neděláme žádný MLM, nenavoláváme klienty, nepracujeme pro brokerskou firmu. Děláme poctivý vzdělávací byznys a tato kniha může být Váš začátek a vstupenka pro to, stát se kompetentním a ziskovým investorem!