Děkuji za váš zájem o eBook

JAK ZAČÍT NA BURZE

7 KROKŮ PRO RYCHLÝ START

Níže k máte k Ebooku videonávod a také řešení, jak rychle začít, ale ještě rychleji neskončit ↓↓↓

Videonávod k eBooku > 7 kroků,
jak začít na burze, máte k dispozici zde:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jak rychle začít, ale ještě rychleji neskončit?

 • Jaké informace jsou ty správné pro rychlý ale bezpečný start na burze?
 • Co musíte znát a umět, abyste se na burze udrželi dlouhodobě?
 • Máte stále více otázek, než odpovědí?

Možná se snažíte být ziskoví na burze už nějakou dobu? Nebo teprve začínáte a rozkoukáváte se? Ať to máte tak, nebo onak, měli byste vědět, že až 89 % traderů je neúspěšných a své peníze na burze prodělává, protože zkrátka neví, jak na to!

Po měsících a někdy letech pokusů o úspěšné obchodování končí s pocitem, že online trading není pro ně. Neví pořád, jak na to. Zkoušeli různé strategie, ale neúspěšně. A ty hodiny strávené před grafy? Připadají jim, jako zbytečné….

Je to tvrdá a reálná statistika! 

Prvotní nadšení traderů začátečníků, kteří si hned otevírají live účty brzy vyprchává. Jakmile zjistí, že peníze na účtu nepříbývají, ale naopak rychle mizí…

Nikdo jim neřekl, jak na to. Jsou přehlceni z dostupných informací, které si navíc často protiřečí. Zkouší různé indikátory, vážené průměry, oscilátory, zaručené ziskové patterny apod. Ale stále neúspěšně. Neví, jak na to. Neznají funkční obchodní strategii a zbytečně si obchodování komplikují složitými technikami.

Nakonec si řeknou, že:

“Obchodování na burze je podvod. Nefunguje to a kdo tvrdí, že ano, tak se jen snaží z lidí dostat peníze na “zaručené” techniky…”

Možná vám hlavou už někdy proběhly tyto myšlenky. A nejste jediní! Přes veškerou snahu, úsilí a hodiny strávenými před grafy máte pocit beznaděje, když se podíváte na svou bilanci na obchodním účtu. A pokud svůj účet ještě nemáte, tak je to možná strach z neúspěchu, který vás brzdí a drží zpátky.

A není to vaše vina. Ve školách nás o finančních trzích nic neučili a na internetu je tolik dostupných informačních zdrojů, že je těžké se v nich zorientovat. 

Ale stále ještě existuje naděje! To, co vám totiž nikdo neřekl je, že…

POTŘEBUJETE ZNÁT POUZE 20 % INFORMACÍ,
ABYSTE DOSAHOVALI 80 % CHTĚNÝCH VÝSLEDKŮ NA BURZE!

Když jsem před 19 lety narazil na první informační zdroje k problematice burzy, obchodování a všeho kolem tohoto multimiliardového byznysu, zahltil jsem se během několika měsíců opravdu velkým množstvím informací.

Hledání, experimentování, zkoušení a testování systémů, vlastní hlavy i operačního kapitálu bylo opravdu náročné, místy akční a zejména dlouhé a drahé!

Nemusíte postupovat takto náročnou cestu. V eBooku, který jste dnes získali, máte pro začátek výběr informací přesně podle pravidla 80/20, tak abyste mohli ihned začít a ušetřili stovky hodin času. Čas jsou peníze.

Ale to je jen začátek. Začít může rychle téměř každý, ale udržet se dlouhodobě a ziskově už je jen pro 10-20 % "vyvolených", kteří mají ty správné informace, zkrátka ví, jak na to! Pracují jen s těmi 20 % informací, které je dovedou k 80 % chtěných výsledků!

Představte si, že:

 • znáte podstatné informace a váš trading je dlouhodobě ziskový
 • máte radost z vašich zelených reportů a pozitivní bilance na vašem účtu
 • radost z výsledků s vámi sdílí i vaše partnerka nebo partner
 • díky skvělým výsledkům si plníte své sny, na které dosud nebyl čas a peníze
 • ti, co vás na začátku odrazovali vás nyní obdivují a chtějí také vědět, jak na to
 • máte příjem navíc, díky kterému máte čas na svou rodinu a koníčky
 • váš report z live platformy vypadá každý měsíc nějak takto (a to i v době panické situace na burzách, stačí vědět, jak na to):

Chápu, pokud to zní jako hooodně vzdálená realita a vlastně si to možná ve vaší aktuální situaci ani nedokážete představit. Nebo si říkáte: "co se mi to tady snaží podstrkávat?" Chápu a nedivím se, pokud byste měli chuť stránku nyní zavřít a odejít. Je to v pořádku.

Taky jsem byl obezřetný, ale před dvaceti lety jsem neměl jinou možnost, než si tu cestu prošlapat sám - byla to tvrdá a drahá škola, ale nakonec jsem se dostal do stavu, kdy mi trading přináší stabilní příjmy a umožňuje mi žít život podle mých představ.

Možná že máte pochybnosti, jestli i vy můžete dosahovat takových výsledků a udržet se na burze dlouho a v zisku. Možná se ptáte: 

Jakou strategii mám tedy zvolit, pro dlouhodobé a ziskové fungování na burze?

Rád bych vám řekl, že stačí 7 kroků a je to. Ale řeknu vám pravdu. Tak jako se nenaučíte anglicky za týden, tak ani trading není záležitostí, která vám po měsíci zajistí doživotní dovolenou. 

Úspěchy a stabilní trading vás čeká po získání zkušeností z otevření a uzavření stovek obchodů, učení se a tréninku na demo účtu, následný opatrný přesun na live účet a testování vlastní hlavy a psychiky.

A když začínáte, máte na výběr v zásadě ze dvou cest:

 • Cesta 1: Zkoušíte a testujete nejrůznější strategie metodou pokus-omyl. Studujete široké spektrum zdrojů, zkoušíte různé “zaručené” strategie, trávíte dlouhé hodiny před grafy s pocitem beznaděje, že tam stále nevidíte ty ziskové příležitosti.
 • Cesta 2: Vyhnete se složitým technikám a vlastním experimentům a rovnou se učíte od těch, kteří jsou prokazatelně úspěšní a jsou na místě, na které se chcete s tradingem dostat vy. Využíváte oněch 20 % informací pro dosahování 80 % chtěných výsledků.

Jak zjistíte, že ta vaše cesta je ta správná? Bez klíčových informací a vedení těžko. Studováním všech dostupných zdrojů se jen zahltíte a ty klíčové informace vám budou stále unikat... 

Sám to znám, před 19 lety jsem byl na samém začátku, studoval všechny dostupné zdroje, zahltil se a přišel i o dost peněz. Dnes tomu říkám "školné", které bylo cenou za expertimentování, pokusy a neznalost nikoho úspěšného, od koho bych se mohl učit.

Po 3 letech, 2 vybílených účtech a nespočtu ztrátových obchodů jsem začal dělat něco jinak. Má úspěšnost v obchodech začala růst a pohybovat se stabilně okolo 80 %! Skvělé, začal jsem mít reálný vedlejší příjem a z hraní na burze se stalo podnikání na burze.

 • Co přesně jsem začal dělat jinak?
 • V čem spočívala zvýšená procentuální úspěšnost?
 • Jaká jedna věc mi po třech letech střídavých neúspěchů a ztrát navždy změnila můj trading?

Bylo to pochopení a aplikace Paretova pravidla 80/20 na burze > pouze 20 % informací, 20 % funkcí platformy, 20 % znalostí jsem potřeboval pro to, abych dosahoval z 80 % chtěných výsledků a tím byly samozřejmě ziskové obchody.

V praxi za posledních cca 15 let, kdy se věnuji burzovnímu vzdělávání a předávání oněch 10-20 % potřebných informací, mám nejen na svých výsledcích, ale i u více než 5 000 klientů ověřeno, jaké informace jsou pro úspěch na burze nezbytné. Je ale nutné se jich držet a dodržovat jistá pravidla. Disciplína je zde na místě.

A často na burze platí ještě přísnější pravidlo 90/10, a pokud jde o výběr aktiv, tak dokonce 90/01 > s 1 % aktiv obsáhneme 90 % toho, co se na trzích odehrává!

To je jedno z poznání, ke kterému jsem za ty roky došel a díky kterému se já i moji klienti soustředíme jen na kurzotvorná a likvidní aktiva, která umožňují ziskové trendové spekulace. Podrobněji se tomuto tématu věnuji ve čtvrté lekci kurzu, hned po úvodu o obchodování na burze, návodu na práci s demo platformou a úvodním webináři.

O jakém kurzu mluvím? Z původních offline vzdělávání a seminářů, které jsem vedl po celé ČR a na Slovensku, byla poptávka větší, než se dalo na živých seminářích pojmout. Proto jsem dal dohromady

online kurz HNB VIP TRADER

který vám během necelých 4 měsíců předá roky prověřené know-how, abyste mohli na burze nejen rychle začít, ale také se na ní dlouhodobě udržet.

Protože když budete znát oněch 20 % potřebných informací, ušetříte si měsíce a roky vlastního experimentování a taky spoustu peněz, které by vás stála metoda pokus-omyl.

Možná se teď sami sebe ptáte:

"Co je oněch 20 % informací? Které 1 % aktiv je dobré obchodovat?
Jak začít na burze rychle a udržet se na ní dlouho?"

Pokud bych vás měl krok za krokem naučit návykům úspěšného tradera, díky kterým byste se na burze udrželi dlouho a v zisku, jaký by to pro vás byl pocit? Představte si ty zelené výsledky na vašem reportu každý měsíc.

Byli byste ochotní dnes zaplatit 37 950 Kč, abyste se za 4 měsíce naučili ty správné základy spekulací, díky kterým byste v budoucnu měli příjem navíc, více času na rodinu a končíky a možnost vydělávat i když spíte?

Může vám to nyní přijít jako hodně peněz, ale pokud budete vědět jak na to, můžete o tuto částku být v plusu každý měsíc díky ziskovým spekulacím... To mi vychází jako výhodná investice!

Co se v kurzu naučíte?

 • Jak začít na burze
  Základy burzovních spekulací a základní terminologie
 • Demo obchodování
  Jak a proč je dobré začít trénovat na demo platformě
 • Nastavení Demo platformy
  Jak na Demo obchodování a potřebná nastavení podle pravidla 80/20
 • Jak správně vybrat aktiva
  Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování CFDs a Forex Trading.
 • Identifikovat ziskové situace
  Představím vám metodu náhledu na trhy - Situační Analýzu Online
 • Risk Management pro váš bezpečný trading
  Jak na Risk management a postup pro řízení rizik
 • Zásady a pravidla pro ziskové řízení investic
  Pár tajemství o tom, kde najdete recepty na úspěch a ziskové obchodování
 • Základy technické a fundamentální analýzy
  Jak fundamenty ovlivňují trhy a které sledovat. Jak funguje finanční páka a finanční účinnost. Specifika pro short a long obchodování, trendová analýza,...
 • Situační Analýzu Online
  Naučíte se efektivní metodu náhledu na trhy pro vaše každodenní hodnocení trhů

Za 6 let od vzniku byl obsah kurzu postupně vylepšován a doplňován, tak aby byl tím správným průvodcem na začátku cesty tradera, který se chce postupně vypracovat ke stabilním a ziskovým spekulacím.

Kurzem prošlo přes 2 000 absolventů, z nichž se většina stále drží na burze a uplatňuje principy naučené v kurzu.

Kurz HNB VIP TRADER mě naučil obchodovat na burze tak, abych se tam dlouhodobě udržel, dal mi znalosti trendového obchodování a jak si díky Situační Analýze Online grafy dobře načíst a otevírat své obchody ve směru trendu.
Pavel Sousedíkabsolvent kurzu HNB, od února 2020 full time trader
Moje obchodování na burze se dělí na dvě období. Jedno je před kurzem - období temna...A druhé od kurzu - to už je daleko veselejší období, kdy už moje obchodování začalo být stabilní.
Aleš Andrabsolvent kurzu HNB, nyní se podílí na obsahu Tajného Expertního Klubu PNB.

Během 15 týdnů získáte přístup k celkem 42 lekcím, ve kterých projdeme od základů, přes fundamentální a technickou analýzu po situační analýzu online a fungování burzovních signálů WinSignals.

Pokud se tedy chcete obchodování opravdu naučit...

a získat od začátku ty správné návyky úspěšného tradera, s fokusem na 20 % informací, které vám přinesou 80 % výsledků, mám pro vás překvapení.

Jako poděkování za stažení eBooku JAK ZAČÍT NA BURZE vám chci dát šanci začít s těmi nejlepšími informace, abyste mohli dosáhnout svého vytouženého životního stylu, ať už jsou to burzovní investice jako chytrá forma přivýdělku, nebo burza jako životní styl.

Již víte, že hodnota online kurzu HNB VIP TRADER je 37 950 Kč + DPH.

Dnes vám dávám šanci mít kurz o 30 921 Kč levněji

37 950 Kč

7 029 Kč

Navíc vám dám dnes šanci vyzkoušet si

první 4 týdny za 99 Kč

GARANCE ZKUŠEBNÍCH 4 TÝDNŮ

Je to vaše jediná příležitost nakouknout dovnitř kurzu, vidět obsahy jednotlivých lekcí, načerpat znalosti z videí, audio nahrávek a textů, které máte ke stažení. Praktické dovednosti si osvojíte pomocí technických videí, kde krok po kroku vše vysvětlujeme a ukazujeme.

Může se stát, že zjistíte, že tento byznys není pro vás. Po 21 dnech se sami rozhodnete, zda skončíte, nebo budete v kurzu pokračovat a nastoupíte tak svojí cestu k osvojení Tajného Expertního Byznysu! 

Máte mou garanci, že pokud se vám v kurzu nebude během prvních 21 dnů líbit, můžete do této doby kurz ukončit bez nutnosti doplacení zbylé částky za kurz.

Jirka Mazur

Podnikatel, burzovní obchodník, lektor a autor úspěšného kurzu Hrajeme si na burze s více než 2000 účastníky.

Dnešní BONUSY ke kurzu HNB VIP TRADER

Prémiová část kurzu: Ziskové a bezpečné podnikání na burze v hodnotě 6 990 Kč.

V této bonusové lekci, kterou získáváte zdarma, vám prozradíme rady, tipy a doporučení, která jsou důležitější, než vlastní strategie...

 • Profesionální Demo Trading - náš koncept k tomu, jak se na burze opravdu něco naučit!
 • Rozdíly mezi Demo a Live Tradingem - tajemství, která vám žádný broker neřekne a která stojí hodně peněz...
 • Návyky pro úspěšné investování a řízení peněz na burze a které jsou prostě klíčem k úspěchu!
 • Co dělá 90 % amatérů špatně, proč odevzdávají peníze na burzu a co a jak dělá 10 % vítězů lépe a jinak:

Členství v TAJNÉM EXPERTNÍM KLUBU na 4 týdny  na zkoušku v hodnotě 890 Kč/měsíčně

xxx

Burzovní signály WINSIGNALS na 4 týdny  na zkoušku v hodnotě 1 340 Kč/měsíčně

xxx

Co říkají o kurzu absolventi?

Proč absolvovat kurz HNB VIP TRADER, jak kurz hodnotí absolventi
a co zásadního jim absolvování kurzu přineslo?

Kurz jsem absolvoval tuším v roce 2016, a těžím z těchto materiálů doteď a i se ke kurzu průběžně vracím, hlavně k tématům o technické analýze. Kurz je velmi obsahově našlapaný a dobře logicky poskládaný že i úplný začátečník se během pár týdnů dobře orientuje.
Radek Č., absolvent kurzu HNB
Absolvoval jsem poslední verzi kurzu Hrajeme si na burze. Velmi oceňuji pravidlo 80/20 a to nejen na burze, ale i v praktickém životě. Jsem vděčný, že právě tímto způsobem je kurz pojat, neboť nemám v úmyslu se učit něco, co nepotřebuji a nechci se nechat zahltit nepravdivými informacemi, které kolují různě na internetu. Kurz mi ve zhuštěné formě přinesl všechno to, co jsem se potřeboval dozvědět o burze, obchodování, SAO atd.
Radek P., absolvent kurzu HNB
Kurz HNB jsem absolvoval dvakrát a i dnes se k němu vracím. Přinesl mi náhled na burzu jako takovou a naučil mne bezpečně obchodovat. Kurz doporučuji všem, kteří to s burzou myslí vážně.
Jan P., absolvent kurzu HNB, člen TEK, odběratel WS
HNB je rozhodně zcela zásadní. Alespoň pro mne určitě! Nálev informací, jejich obsah a síla, kterou je nutno zkousknout je enormní. Mít přístup k těmto informacím je opravdu užitečné, protože se k nim člověk může vracet a i po několikáte nalézt nové a inspirativní AHAAA informace.
Michal S., absolvent kurzu HNB, člen TEK

"Poté, co jsem zakoupil a absolvoval kurz HNB jsem zjistil, že je možné s burzou i vydělávat."

Kurz ve verzi HNB VIP TRADER BUSINESS a vše k tomu v celkové hodnotě 37 950 korun můžete mít podstatně výhodněji! První 4 týdny za 99 korun (3,99 EUR) a následně 7 splátek po 990 Kč (39 EUR).

za 99 Kč + 7x 990 Kč dnes získáte

 • 7 základních částí kurzu HNB v hodnotě 13 990 korun.
  1. Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
  2. Demo obchodování a demo platforma zdarma.
  3. Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
  4. Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování CFDs a Forex Trading.
  5. Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
  6. Obchodujeme bezpečně. Risk management a postup pro řízení rizik.
  7. Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla pro ziskové řízení investic.
 • Prémiová část kurzu - ziskové a bezpečné podnikání na burze v hodnotě 6 990 korun.
 • Základy Technické a Fundamentální analýzy, články a webináře za 5 990 korun.
 • Situační Analýza Online a WinSignals, online kurz v hodnotě 6 990 korun.
 • VIP servis a podpora po dobu kurzu, v hodnotě 3 990 korun.
 • Členství v Tajném Expertním Klubu PNB na 4 týdny na zkoušku za 99 Kč místo 890 Kč.
 • Odběr burzovních signálů WinSignals na 4 týdny na zkoušku za 99 Kč místo 1 340 Kč.

Kurz jsem rozdělil na 7 + 1 částí, které vám budu postupně zasílat e-mailem a budu je postupně zveřejňovat v členské sekci, vždy krátké video, technické video, návody, úkoly a sumář informací v PDF. Průběžně témata kurzu komentujeme v rámci uzavřené FB skupiny. V rámci kurzu můžete využít servis a informační podporu. Od druhé poloviny základní části kurzu spouštíme také obsah kurzů Trendovou & Fundamentální AnalýzuSituační Analýzu Online & WINSIGNALS.

V rámci celého kurzu pracujete a učíte se na demo účtu, který ovládáte zdarma s využitím dat z reálných trhů. Získáváte tak správné návyky ziskového tradera. Nic tedy neriskujete a ani během kurzu nedoporučujeme otevírat live účet a nadměrně riskovat.

Navíc online kurz absolvujete z pohodlí svého domova nebo odkudkoliv na světě. Obsah kurzu včetně upgradů vám po absolvování zůstává natrvalo.

Nemáte dostatek času na absolvování kurzu? Nevadí, kurz máte trvale k dispozici a můžete se k jednotlivým lekcím kdykoliv vracet, anebo od začátku procházet kurz ve svém tempu.

Nikdy nezjistíte, jestli je tato příležitost pro vás, pokud to nevyzkoušíte.

Rozhodnutí je na vás! Máte na něj ještě pár hodin: